background img
  • (0850) 466 7556

YANDEX REKLAMLARI

post image

Yandex Reklamları

Türkiye’de Google ile yarışan Yandex’in yenilikçi hizmetlerinden yüz binlerce Türk kullanıcı faydalanıyor. Siz de orada yer almak ister misiniz?

Yandex dünyanın 5. büyük arama motoru olup, 2011 yılından itibaren Türkiye’de hizmet vermeye başlamıştır.

Şu anda aktif olarak yüz binlerce Türk kullanıcı tarafından kullanılmakta ve yerelleştirilmiş servisleriyle her geçen gün daha fazla Türk kullanıcının ilgisini çekip, kullanıcı kitlesini günden güne arttırmaktadır.

Yandex reklam ve arama motoru dışında türkiye’deki kullanıcılarına, yandex e-posta, yandexmuzik, yandexmaps, yandex harita gibi birçok farklı İnternet servisini ücretsiz sunan yeni arama motorudur.


post image

NEDEN YANDEX REKLAMLARI

Yandex arama motoru, Google’a rakip olarak türkiye pazarına girmiştir. Şuan için Yandex reklamları, Google reklamları kadar yaygın ve etkili olmasa da bu durumun gelecekte değişebilmesi mümkün. Dolayısıyla şimdiden bu alana yatırım yapmak ve sistemde yer almak firmanız için zekice bir hamle olabilir.

Yandex arama motoru reklamları, Google adwords reklam ücretlendirmesiyle neredeyse aynıdır. Tıklama başına maliyet sistemi ile çalışır. Türkiyede yeni kullanılmaya başladığı için Google adwords fiyatlarına göre daha düşük maliyetlidir.