background img
  • (0850) 466 7556

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

post image

Gelişen teknoloji ile birlikte markaların da ihtiyaçları değişiyor. Dijital çağa ayak uyduran işletmeler ise her zaman varlığını dinamik bir yapıyla sürdürecektir. Web siteleri, bloglar ve facebook gibi dijital ortamlar iletişimin vazgeçilmezleri haline geldiler.

Sosyal medya adı verilen blog ve microblog’lar bilgi çağı olarak da insanının en çok kullandığı iletişim araçları arasına girmiş durumda… Bir ürünün, markanın ya da kampanyanın dijital ortamda yayılması ve tanıtılması için yapılan çalışmaların bütününe Sosyal Medya Yönetimi diyoruz. Sosyal medyaya her hangi bir görseli ya da kampanya ile haberleri yaymak için öncelikle doğru mecraların seçilmesi gerekli. Hedef kitle ne olursa olsun giriş yapılabilecek ağlar ve belli saatlere dikkat edilmesi gerekir. Seeding ve posting paylaşımlarının markaya uygun şekilde konumlandırılması için çalışırız.

Sosyal Medya Hesaplarının Yönetimi

 • Ürünlerin tanıtımı
 • Kampanya duyuruları
 • Sektörel haberlerin paylaşımı
 • Firma vizyonunu destekleyen medya paylaşımı
 • Firma haberlerinin paylaşımı

Tüm hesaplar senkronize olarak satın alıma ve site ziyaretine yönlendirici, firma, logo ve ürün farkındalığı yaratıcı paylaşımlarla desteklenir. Kurumsal yapı göz önünde bulundurularak, sosyal ağ yönetiminde her sektör ve marka için strateji planları oluşturarak, dijital dünyadaki varlığınızı online olarak yönetiyoruz. Marka bilinirliğinden, işletmenin tüm ihtiyaçlarına kadar forumlar ve bloglar da etkin bir şekilde tanıtımınızı yapıyoruz. Aylık yapılan sosyal ağların demografik ve coğrafi konumları gibi tüm detayların bir analiz raporu çıkarılarak sizi markanız hakkında online olarak bilgilendiriyoruz. Sosyal Medya Yönetiminde işi uzmanına bırakın, markanızı tüm kanallarda en doğru ve en etkili şekilde yönetsin!