background img
  • (0850) 466 7556

FACEBOOK REKLAMLARI

post image

Facebook Reklamları

Facebook Reklamları ile Marka Bilinirliğinizi arttırmak, var olan müşterileriniz ile ilişkilerinizi güçlendirmek ve etkileşimi yüksek, takip edilen bir facebook sayfanızın olması kurumsal kimliğinizi pekiştirmek adına büyük önem arz etmektedir, Hedef Kitle seçim tercihleri sayesinde satış yapmak veya marka bilinci oluşturmak istediğiniz potansiyel hedef kitlenize daha kolay ulaşmanıza yardımcı olur.

Hedef Müşterilerinize Ulaşın

800 milyondan fazla olası müşteriyle iletişime geçin.Hedef kitlenizi bölgeye, yaşa ve ilgi alanlarına göre seçin Basit görsel ve metin tabanlı reklamlar deneyin ve işe yarayanı kullanın

İlişkilerinizi Derinleştirin

Facebook Sayfasınızı veya internet sitenizi tanıtın.Reklamınızın etkisini artırmak için "Beğen" düğmesini kullanın İşinize ilişkin bir topluluk oluşturun.

Bütçenizi Kontrol Edin

Uygun bulduğunuz günlük bütçeyi belirleyin.Sadece insanlar reklamınıza tıkladığında veya reklamınızı gördüğünde ödemeyi seçin.

post image

NEDEN FACEBOOK REKLAMLARI?

Türkiye, yaklaşık 30 milyon kullanıcı ile dünya çapında en fazla Facebook kullanıcısına sahip ülkeler arasında yer alıyor. Herkesin yer aldığı bu mecrada markanızı tanıtmak ve yeni müşteriler edinmek istemez misiniz?

Facebook reklamlarının ilgi alanına dayalı profil hedefleme mantığı sayesinde, ürünlerinize ya da hizmetlerinize ilgi duyan kişileri hedefleyebilir, internet üzerinden satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Kalabalık hedef kitle sayesinde marka bilinirliğinizi arttırabilir, Facebook üzerindeki fan sayınızı yükseltebilirsiniz. Sizin için tasarlayacağımız reklam görselleriyle markanız Facebook’ta en iyi şekilde temsil edilir.

Eğer sadece belirli bir ilde hizmet veren yerel bir işletmeyseniz, reklamlarınızı sadece o şehirde yaşayan Facebook kullanıcılarının görmesini sağlayabilirsiniz. Reklam uzmanlarımıza bu yönde direktif vermeniz yeterli olacaktır.